“Укроборонпром” створив новий БТР з цифровим зв’язком і дрона

News.liga.net

У прес-центрі державного концерну «Укроборонпром» інформують, що столичний бронетанковий завод, який є частиною концерну, спільно з низкою інших компаній створили командно-штабну машину «БТР-ЗКШ». Варто відзначити, що основою цієї машини є автоматизована система, за допомогою якої об’єднуються всі передані відомості про знаходження підрозділів, мішеней та засобів ураження. Також підкреслюється, що дані можуть виходити від командирів, бойових машин, безпілотників тощо.

Водночас, нова система виводить загальну картину на тактичні комп’ютери та дає можливість швидко сповіщати про поставлені бойові завдання, а також допомагає контролювати їх реалізацію.

В «Укроборонпромі» підкреслюють, що нова машина має власні безпілотними комплексами, що дає можливість отримувати більш точну інформацію. Крім цього, БТР в оборонних цілях оснастили й бойовим модулем «ІВА-М», який є продуктом виробництва приватної компанії «ЧеЗаРа». Даний модуль має дистанційне управління, а також обладнаний кулеметом, денним та тепловізійним прицілом, а також має систему постановки димової завіси.

News.liga.net

В держконцерні також підкреслили, що зараз представники «Київського бронетанкового заводу» готують машину до проведення заводських випробувань. Після цього, завод буде серійно виробляти БТР для Збройних сил нашої країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*