В Україні з липня почнуть функціонувати перехоплюючі автостоянки

gorod-plus.tv

Заступник голови Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якому зазначив, що в нашій країні, починаючи з липня, почнуть діяти зміни у державних будівельних нормах, що передбачають облаштування перехоплюючих автомобільних парковок. Він підкреслив, що нововведення дадуть можливість для облаштування перехоплюючих автостоянок у великих містах України.

Заступник міністра розповів, що зміни, дія яких почнеться з 01.07.19., покликані вирішити проблеми пробок та дефіциту паркувальних місць у великих містах країни. Так, він підкреслює, що на даний момент практика створення тимчасових автостоянок добре розвинена в європейських державах. Дані стоянки істотно полегшать рух транспорту та посприяють розвантаженню центральних районів міст від великої кількості машин.

gorod-plus.tv

Також Парцхаладзе розповів й про механізми реалізації нововведень. Так, власник машини перед тим, як заїхати в центральний район міста, може залишити своє авто на парковці, що перехоплює та пересісти на громадський транспорт.

Наголошується, що подібні стоянки розмістять недалеко від залізничних станцій, авіаційних терміналів, метро, автобусних зупинок тощо. При цьому близько половини місць на стоянці повинні передбачатися для тривалого зберігання машин (протягом дня), ще чверть місць призначені для зберігання автомобілів протягом кількох годин.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*