Суд засудив до 7-річного ув’язнення одесита за підготовку терактів

vostok.today

У прес-центрі Служби безпеки України інформують, що один з одеських районних судів ухвалив рішення щодо диверсанта, який був причетний до підготовки та реалізації терористичних актів у різних областях нашої країни. Як зазначається, суд постановив позбавити підсудного волі строком на 7 років та 8 місяців.

У відомстві розповіли, що підсудний приєднався до диверсійно-терористичного угрупування, що діє в Одеській та Миколаївській областях, ще в 2015 році. Жителю Одеси було довірено виготовлення вибухівки.

У Службі безпеки підкреслили, що угруповання збиралася ліквідувати стратегічно важливі об’єкти інфраструктури, що викликало б дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в області. Крім того, дані дії посприяли б захопленню влади в регіоні терористами.

Членів угруповання затримали ще влітку 2015 року. В ході обшуків правоохоронцями було знайдено озброєння, патрони до нього та вибухівка, яка була оснащена електричним детонатором. Цей пристрій терористи мали намір підірвати в Миколаєві. За висновком експертів стало зрозуміло, що деталі цієї вибухівки були ідентичні тим, які використовували при вибухи на залізниці в Одесі в 2015 році.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*