На Рівненщині стався релігійний конфлікт між парафіянами УПЦ МП та ПЦУ

rv.npu.gov.ua

Прес-служба Рівненської обласної поліції повідомляє про те, що співробітники правоохоронних органів встановлюють обставини конфлікту релігійного характеру, який стався в населеному пункті Розваж Острозького району.

У повідомленні наголошується, що правоохоронцями було встановлено, що на подвір’ї місцевої церкви проводилися служби двох громад УПЦ та ПЦУ. Після завершення богослужінь між парафіянами виник конфлікт, у процесі якого одному з місцевих жителів стало погано.

На місце події викликали медиків, які надали меддопомогу чоловікові. Також, у місцеве відділення поліції звернулася 16-річна жителька села Розваж, яка повідомила про отримання тілесних ушкоджень у ході конфлікту.

На даний момент повідомляється, що поліціянти взяли храм під охорону.

Прес-служба УПЦ МП повідомила про те, що під час недільної служби 14 квітня, представники ПЦУ влаштували бійку, а також захопили храм.

Парафіянка УПЦ МП повідомила, що батюшка Лукашик, представник ПЦУ, за допомогою монтування зірвав замок на території храму, а також самовільно повісив другий. Вона також зазначила, що прибічників Православної Церкви України налічувалося близько 120 чоловік. Дані особи представляли якісь документи про реєстрацію у цьому храмі ПЦУ, а також їх право на храм. Але самі парафіяни Української Православної Церкви Московського Патріархату не приймали рішень, стосовно переходу храму у ПЦУ.

rv.npu.gov.ua

Згідно з інформацією місцевого інтернет-видання «Район.Острог», у даному населеному пункті проходили збори, у ході якого парафіяни даного храму вирішили питання на одноголосній основі про приєднання до ПЦУ. Також, видання повідомило, що парафіяни УПЦ МП перешкоджали представникам новоствореної ПЦУ потрапити у храм для проведення інвентаризації майна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*