Міністр інфраструктури України Омелян: сільські листоноші відмовилися від повішення зарплат

bukinfo.com.ua

Все дуже просто, адже у листонош теж є своє господарство, за яким необхідно стежити. Відзначимо, що підвищити зарплати пропонували у п’ять разів. Все б нічого, але чому ж листонош це не влаштувало? Умова, при якому підвищать зарплати, було дуже просте, листоноші працюватимуть цілий тиждень, замість одного дня. Але вони готові отримувати зарплату в дві тисячі гривень заради того, щоб був час стежити за своїм домашнім господарством.

На думку Омеляна, робота листонош в сільських відділеннях пошти більше нагадує підробіток, і саме тому мережу Укрпошти в селах є дуже важливою.

Як повідомив міністр інфраструктури, листоноші відділення Укрпошти, які працюють повний робочий тиждень отримують мінімальну зарплату в розмірі 4 тисяч гривень.

Крім цього, генеральний директор компанії Ігор Смілянський повідомив про те, що компанія має намір припинити доставку пенсій, а потім і зовсім закрити більше 5 тисяч поштових відділень.

bukinfo.com.ua

Відзначимо, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв докласти всіх зусиль, для того щоб Укрпошта надалі функціонувала як раніше і доставляла пенсії в села.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*