Президент Білорусі запрошений до Євросоюзу

Олександра Лукашенка, голову Республіки Білорусь, запросили на десяту річницю організації «Східне партнерство», яка пройде у Брюсселі.

Повідомляється, що на обід, який буде проходити під головуванням Дональда Туска, голови Ради ЄС, запрошені всі шість президентів країн-учасниць організації, серед них Республіка Вірменія, Азербайджанська Республіка, Грузія, Україна, Республіка Молдова, а також Республіка Білорусь.

Економічне та політичне об’єднання «Європейський союз» очікує, що президент Білорусі відвідає захід особисто, однак, найімовірніше, що замість нього державу представлятиме голова Міністерства закордонних справ Білорусі Володимир Макей, який був присутній на саміті «Східного партнерства» у 2017 році.

Відзначається, що Олександр Лукашенко особисто подібні зустрічі не відвідував.

«Східне партнерство» це проект Європейського союзу, який існує з 2009 року. Метою даного об’єднання є розвиток зв’язків інтеграційного характеру з 6-ма державами колишнього СРСР, серед яких Республіка Вірменія, Азербайджанська Республіка, Грузія, Україна, Республіка Молдова, а також Республіка Білорусь.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*