Хакери мстять Еквадору через видачу Ассанжа

icobrothers.media

В Еквадорі Патрісіо Реал, який обіймає посаду заступника міністра інформаційних і комунікаційних технологій, заявив про масову кібератаку державних установ.

За словами Реала, з моменту видачі засновника сайту та організації WiliLeaks Джуліана Ассанжа було проведено майже сорок мільйонів кібератак на офіційні сайти еквадорських держустанов.

Чиновник зазначив, що хакери атакують сайти його країни зі Сполучених Штатів, Голландії, Бразилії, ФРН і Австрії, Британії та Румунії, Франції та безпосередньо Еквадору.

Найбільше від дій хакерів постраждали такі відомства та установи Еквадору, як Центробанк, канцелярія голови держави, Міністерство закордонних справ і Служба внутрішніх доходів.

icobrothers.media

Нагадаємо, що Джуліан Ассанж, відомий організацією публікацій секретних документів Пентагону через заснований ним сайт WikiLeaks, ховався від кримінального переслідування в посольстві Еквадору в Лондоні. Він був заарештований на території диппредставництва 11 квітня в зв’язку з тим, що його політичний притулок і еквадорське громадянство були відкликані. Вашингтон вже подав запит на екстрадицію Ассанжа.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*