Український мільярдер Тігіпко потрапив у Лондоні в гучний скандал з викраденням дітей

www.thetimes.co.uk

Британські правоохоронці розслідують вивезення з країни дітей, які є онуками українського бізнесмена Сергія Тігіпка. Скотленд-Ярд розглядає цю справу як передбачуване викрадення.

Раніше суд в Лондоні наказав дочки Сергія Тігіпка Ганні повернутися в столицю Великобританії, де живе батько її дітей (онуків бізнесмена), щоб вони могли бачитися з ним. Судді вирішили, що дітям шкідлива розлука з батьком, а публічність допоможе змусити матері та діда повернути дітей їх другому з батьків.

Нагадаємо, що Анна Тігіпко перебуває в шлюбі з британцем з 2012 року, поселившись з ним в північній частині Лондона. У них з’явилося двоє дітей. У наприкінці 2015 року чоловік Анни Тігіпко заявив, що їх шлюб розірвано.

www.thetimes.co.uk

У 2017 році дочка Сергія Тігіпка повторно вийшла заміж і прийняла рішення повернутися в Україну. Вона залишилася в нашій країні з дітьми, що стало порушенням її договору з їх батьком. У квітні минулого року суд у Лондоні вирішив, що Анна Тігіпко має повернутися до Британії, проте вона проігнорувала судове рішення. Суддя дійшов висновку, що в цьому їй допомагав Сергій Тігіпко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*