Підраховано число українців, які отримали громадянство РФ за останні п’ять років

offshoreview.eu

У МВС Російської Федерації заявили, що з початку 2014 року громадянство цієї країни отримали 360 тисяч українців. Такі цифри озвучила Валентина Казакова, яка обіймає посаду керівника головного управління МВС з питань міграції.

Казакова відзначила, що масштабний приплив громадян України, які вирішили стати володарями російського паспорта, почався в другій половині 2014 року.

Тимчасовий притулок у 2016 році було надано 460 тисячам осіб, які є уродженцями України. Серед володарів цього статусу 77 тисяч осіб ще не прийняли рішення, чи залишитися їм на території Росії з метою отримання паспорта.

На тлі цих цифр російські законодавці продовжують працювати над законами, що дозволяють українцям отримувати громадянство Росії в спрощеному порядку.

offshoreview.eu

Нагадаємо, що експерти неодноразово висловлювали тривогу про «відплив мізків» з нашої країни не тільки на Захід, але й до Росії. Так, з 2014 року українських фахівців авіаційної промисловості навмисно переманювали в російські конструкторські бюро та авіапідприємства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*