Скандальний Блогер Шарій прокоментував скасування розшуку

www.all.net.ua

Відеоблогер Анатолій Шарій на своєму YouTube-каналі прокоментував новину про рішення Шевченківського суду Києва зняти його з розшуку, скасувати заочний арешт і відмовитися ініціювати екстрадицію.

Нагадаємо, кримінальна справа заведена у 2011 році та стосується стрілянини в ногу і тулуб відвідувача під час конфлікту в McDonald’s. Шарію були пред’явлені звинувачення в хуліганстві, і в лютому 2012 року його оголосили в розшук.

Медіаексперт повідомив, що його адвокати подавали клопотання про перегляд справи у 2018 році. В той самий час надходили вимоги Генпрокуратури про екстрадицію. Але згідно з Женевською конвенцією особи, які отримали притулок, не підлягають екстрадиції, і вимогу ГПУ не задовольнили. Також суд вирішив повернути справу на додаткове розслідування в прокуратуру.

www.all.net.ua

Шарій зазначив, що це не справа, а «цирк», особливо змонтовані відеозаписи та свідки, які його ніколи не бачили.

Також існує ще одна справа й стосується «самообстрілу» машини відеоблогера. Шарій назвав його «прекрасним» та описав примітні докази й свідчення свідків, а також додав, що з цією справою теж буде розбиратися разом з адвокатами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*