Нафтогаз України не зможе знизити вартість газу для населення

oblvesti.com.ua

Андрій Фаворов, керівник дивізіону державної компанії «Нафтогаз України», заявив, що залишається неможливим зниження вартості для населення тарифів на газ.

За словами Андрія Фаворова, дана ситуація склалася через те, що Кабінет Міністрів постановою No867 поклав на НАК «Нафтогаз» спеціальні зобов’язання, згідно з якими державою була встановлена фіксована ціна.

Керівник газового дивізіону зазначив, що чинна постанова змушує компанію дотримуватися спеціальні зобов’язання. Однак «Нафтогаз» все ж має незмінну позицію стосовно того, що газ необхідно реалізовувати за ринковою ціною, визначальним фактором якої є попит та пропозиція. Та згідно зі словами Фаворова, дана вартість може, як підніматися вище тієї, яка встановлена урядом, так і опускатися нижче.

oblvesti.com.ua

Повідомляється, що спеціальні зобов’язання, прийняті урядом, припускають, що з початку травня вартість газу для звичайного населення повинна скласти від 9,7 до 9,8 тис гривень за 1 тис кубометрів.

Відзначається, що в угоді, яка заключена між Україною та Міжнародним валютним фондом, йдеться про підняття вартості на газ для звичайного населення до рівня імпортного паритету.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*