На Рівненській АЕС стався аварійний збій в роботі 3-го енергоблоку

www.rnpp.rv.ua

У прес-центрі держінспекції ядерного регулювання України інформують про збій у роботі 3-го енергетичного блоку Рівненської атомної електростанції. Як зазначається, причиною збою стала низька потужність реактора, яка знизилася внаслідок відключення головного циркулярного насоса.

Повідомляється, що ще в цей понеділок потужність третього блоку досягала 980-ти МВт, проте після полудня внаслідок відключення насоса відбулося розвантаження роботи енергетичного блоку, через що його потужність знизилася до 560-ти МВт. Підкреслимо, що зараз всі зауваження ліквідовані, поступово проводяться роботи по підвищенню потужності блоку.

Водночас, прес-центр «Енергоатому» інформує, що радіаційний, протипожежний, а також екологічний стан на атомній електростанції та територіях, які знаходяться поблизу неї, перебуває в рамках допустимих норм.

www.rnpp.rv.ua

Нагадаємо, що в лютому екстрена зупинка енергетичного блоку сталася й на Запорізькій атомній електростанції. Причиною стало те, що на АЕС спрацювала система захисту. При цьому, неполадки в роботі енергоблоків фіксувалися та до цього. Так, у січні поточного року вже відключали третій блок на Рівненській атомній електростанції, а в кінці минулого року зафіксували аварію на Хмельницькій АЕС.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*