В’ятрович: існує загроза знищення пам’яті Майдану

tvi.ua

Голова Українського інституту нацпам’яті Володимир В’ятрович заявив, що тепер є ймовірність, що пам’ять про події, що відбулися на Майдані, може бути знищена. Цю заяву глава УІНП зробив в ході виступу на прес-конференції, яка отримала назву «П’ять років Майдану: хиткі покажчики пам’яті».

Керівник інституту розповів, що крім суб’єктивних, існує ще й ряд об’єктивних причин, що пояснюють можливе знищення пам’яті про події Майдану. Так, звертаючись до об’єктивних причин, В’ятрович нагадав, що українська нація не вміє пам’ятати. Це пояснюється тим, що українцям протягом століть не дозволяли пам’ятати, особливо яскраво ця заборона була виражена за часів комуністичного режиму.

Таким чином, В’ятрович вважає, що основне завдання наших громадян полягає в тому, щоб вони навчилися пам’ятати.

Ще однією об’єктивною причиною глава УІНП вважає війну в нашій країні. Він обґрунтовує це тим, що трагічні події, які відбуваються, просто витісняють собою пам’ять про події Майдану.

tvi.ua

Крім об’єктивних причин, є ще й суб’єктивні, про які також не слід забувати. Так, В’ятрович вважає, що деяким просто вигідно, щоб українці забули про те, що сталося на Майдані, оскільки Майдан є проявом солідарності українців і демонструє те, що вони вміють здобути перемогу в будь-яких, навіть несприятливих умовах. Використовуючи це, деякі політичні діячі хочуть повернути Україну, до рівня якої вона була до 2013 року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*