Канадський Уряд може надати Дню Вишиванки статус офіційного свята

ldaily.ua

Леся Воронюк, засновник та голова оргкомітету громадської організації «Всесвітній день Вишиванки», повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що канадські представники української діаспори проявили ініціативу підписання «Петиції про визнання в якості офіційного свята у Канаді Дня вишиванки».

Воронюк написала, що крило громадської організації “Vyshyvanka Association», яке є канадським, проявило ініціативу підписання Петиції, що визнає в якості офіційного свята Канади — День Вишиванки.

Повідомляється, що у ході засідання однієї з палат канадського парламенту — Палати громад, 10 квітня Джим Іглінський, депутат, представник Консервативної партії, представив дану петицію. Депутат у своєму виступі у Парламенті Канади зазначив, що він радий представляти петицію, яка передбачає святкування свята кожного 3-го четверга травня.

Депутат повідомив, що кожен рік це свято відзначає величезна кількість українців, які проживають у Канаді. День вишиванки демонструє факт того, що вишита сорочка — це національний генетичний код, а також вона символізує боротьбу за Незалежність. Політичний діяч, як зазначається, є українцем у третьому поколінні, а також активним лобістом нашої держави у Канаді та в усьому світі.

ldaily.ua

Згідно з інформацією, після презентації петиція буде внесена в офіційний реєстр. А Уряд держави зобов’язаний розглянути її, а також надати офіційну відповідь протягом 45 днів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*