Мінфін сподівається на прийняття парламентом необхідних законопроектів про співпрацю з МВФ

beztabu.net

Оксана Маркарова, голова Міністерства фінансів України, заявила, що Мінфін сподівається на те, що чинний склад парламенту продовжить своє функціонування для того, щоб прийняти різні проекти законів, які необхідні для співпраці з МВФ.

За словами Міністра фінансів, програма, що передбачає співпрацю з Міжнародним валютним фондом, перш за все, спрямована не на сферу зміни законодавчої бази держави. Відомство фокусувалося на те, що може зробити уряд, Національний банк, а також інші інституції. Але існують законопроекти, які повинні бути прийняті.

Оксана Маркарова виділила серед важливих законопроектів — проект про спільний режим транзиту, про економічних авторизованих операторах та про приведення фінансового моніторингу до вимог Третьої директиви Європейського союзу. Згідно зі словами міністра, профільний комітет досить активно працював з Мінфіном над розробкою даних документів.

beztabu.net

Голова відомства повідомила, що дуже чітко позначено, що саме необхідно виконати, зокрема певні законопроекти.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року Міжнародний валютний фонд, а також керівництво України домовилися про здійснення нової програми співпраці на суму 3,9 млрд доларів, яка буде мати формат stand-by.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*