Банк Ахметова відмовився платити дивіденди акціонерам

agropolit.com

Всупереч чистому прибутку 2018 року у 2 мільярди гривень, банк ПУМБ не проводитиме виплати акціонерам. Про це заявив голова правління фінансово-кредитної організації Сергій Черненко.

За словами Черненка, перші виплати будуть проведені через два роки, підкресливши, що остаточне рішення з цього питання буде прийнято зборами акціонерів.

Також повідомляється, що прибуток ПУМБ залишається в ньому, попри процес перекапіталізації.

Черненко зазначив також, що банк має намір вичікувати певну паузу, щоб оцінити розвиток національної економіки. У разі, якщо погіршення в економічній ситуації не відбудеться, банк перейде до стандартів прибуткового бізнесу, що виплачує дивіденди.

ПУМБ має домовленість з Наглядовою радою про те, що розподіл прибутку буде проведено за результатами наступного року у 2021-му році, але до цього прибуток цієї фінансово-кредитної організації залишатиметься в ній.

agropolit.com

Нагадаємо, що основним акціонером банку є український бізнесмен Рінат Ахметов. На перше січня поточного року ПУМБ за обсягом загальних активів посів восьме місце серед 77 банків, що ведуть діяльність в нашій країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*