СБУ розкрила теракт Росії, в ході якого загинув офіцер розвідки України

5.ua

За заявою голови Служби безпеки Василя Грицака відомством було розкрито терористичний акт, через який загинув офіцер розвідки України Максим Шаповал.

Грицак розповів, що терористичний акт був здійснений однією з диверсійних груп, які були спрямовані в нашу країну з Російської Федерації. Керівник Служби безпеки підкреслив, що російські диверсанти діяли за таким же сценарієм, який реалізовувався 04.04.19. коли під машину співробітника спецслужб України закладалася вибухівка.

Так, відомством була зібрана доказова база, яка вказує на те, що обидва терористичних акти планували, фінансували та організовували спецслужби Російської Федерації.

Грицак підкреслив, що у справі про вбивство Шаповала основним підозрюваним є Олег Шутов, який, за даними СБУ, закладав вибухівку в машину загиблого. Після того, як Шутов скоїв злочини, він відправився на територію РФ, а після – втік на окуповані території Донбасу.

5.ua

Відзначається, що зловмисник покинув квартиру, взяту в оренду, зайшов на стоянку та заклав вибухівку. Вже через годину зловмисник покинув орендоване житло та виїхав за межі нашої країни.

Нагадаємо, що в червні 2017 року в одному з районів столиці вибухнув автомобіль, у якому знаходився офіцер розвідки Максим Шаповал. Голова Генпрокуратури Луценко наполягає, що основними підозрюваними у вбивстві є російські спецслужби.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*