Україна вийшла з військової угоди СНД

Кабінет міністрів України залишив військову угоду в рамках Співдружності незалежних держав (СНД). Як зазначається, уряд призупинив дію «Угоди організації робіт з міждержавної стандартизації озброєння та військової техніки».

Варто підкреслити, що сама угода набула чинності ще в 1995 році. При цьому, поправки в даний документ почали заноситися лише з 2001 року. Водночас, повідомляється, що в Києві ще не сповістили виконком Співдружності й про рішення України покинути три економічні угоди.

24tv.ua

Нагадаємо, що угода про міждержавний обмін економічною інформацією, яку уклали 26.06.1992 в білоруській столиці Мінську, та угоду про обмін інформацією у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що була укладена 24.09.1993 року в Москві, припускали налагодження обміну між державами-членами Співдружності актуальною інформацією у сфері економіці, статистикою соціально-політичної ситуації в державах, відомостями про ініційовані урядами держав-членів економічні зміни, а також даними про міжнародну торгівлю.

Також нагадаємо, що раніше повідомлялося про рішення України не брати участь в засіданні Ради глав МЗС держав-членів Співдружності.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*