Український експорт може посприяти закриттю 30% птахофабрик ФРН

versia.in.ua

Як заявило правління Центральної асоціації німецької промисловості у сфері птахівництва, що німецький сектор птахівництва може втратити близько 30% підприємств протягом найближчих 5-ти років. Дана ситуація буде розвиватися в тому випадку, якщо виробники недорогих м’яса птиці зі східноєвропейських країн продовжать експортувати продукцію на ринок Європейського союзу.

Так, представники асоціації відзначають, що імпортне м’ясо птиці увійшло у великі сегменти ресторанів, їдалень, промислових кухонь, на які припадає близько 65% продажів на ринку Німеччини. Нині рівень самозабезпеченості м’ясом птиці в ФРН знизився. Так, рівень самозабезпеченості м’ясом індички впав до 73%, гусятиною – до 15%, куркою – до 95%.

Німецькі птахофабрики весь час вкладали інвестиції в збереження високого рівня добробут тварин, однак тепер виробники цієї галузі також змушені зіткнутися з конкуренцією, яку складають дешеві імпортні продукти.

Один з членів правління ZDG Пол-Хайнц Весхоханн підкреслює, що, якщо подібна ситуація буде розвиватися й далі, то Німеччина протягом 5 – ти років втратить близько 30% підприємств.

versia.in.ua

У зв’язку з цим, Асоціація просить повного відшкодування державою всіх додаткових витрат на підвищення рівня добробут тварин, на вирішення конфлікту між рівнем добробут тварин та захистом навколишнього середовища, а також на маркування походження м’яса птиці.

Водночас, нашу країну також розглядають як виробника, який вплинув на ситуацію з ринком птиці в Європейському союзі. При цьому наголошується, що вплив Польщі, Румунії, Угорщини та Болгарії значно більший, оскільки ці держави збільшили виробництво м’яса птиці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*