Суд Києва може зняти арешт з рахунків банку Януковича

crimeapress.info

Прес-секретар голови Генеральної прокуратури Луценка Лариса Сарган у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікувала запис, в якому інформує, що столичний Шевченківський райсуд розгляне справу про зняття арештів з рахунків банку «ВБР». Варто відзначити, що даний банк був власністю сина колишнього голови України Віктора Януковича. Так, Сарган підкреслила, що судове засідання пройде 17.04.19. о 13.30

Необхідно нагадати, що рахунки банку «ВБР», який був власністю Олександра Януковича, заарештували після подій на Майдані. Проте вже в період 2016-2017 років столичний Печерський райсуд розпочав процес зі зняття арешту з частини даних рахунків. Свої дії суд аргументував тим, що відсутні підстави для подальшого арешту.

Як повідомляла преса, протягом листопада минулого року Печерський райсуд зняв арешти як мінімум з 26-ти рахунків, які, на думку правоохоронців, були пов’язані з оточенням колишнього голови України – Януковича. При цьому, у Генеральній прокуратурі піддавали сумніву той факт, що ці рахунки дійсно пов’язані з оточенням екс-президента.

crimeapress.info

Також кореспонденти зазначали, що спочатку на рахунках Януковича в даному банку зберігалося близько 2,6 мільярда гривень. Після того, як суд зняв арешт з частини рахунків, близько 2-х мільярдів гривень перевели в інші банки. Що ж стосується інших, то вони, за версією журналістів, існують тільки на папері.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*