Уряд України пригрозив відставкою голові “Нафтогазу” за недешевий газ

Kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пригрозив відставкою голові «Нафтогазу України» Андрію Коболєву, висловивши обурення ціновою політикою компанії в газовому сегменті.

За словами Гройсмана, заяви з боку держкомпанії за цінами на газ можна кваліфікувати як «диктат» і «нахабство». Прем’єр розповів про «максимум зусиль», які доклав «Нафтогаз» для того, щоб міжнародні організації стали вимагати від країни введення ринкових цін на «блакитне паливо».

Голова Кабінету міністрів підкреслив, що ринкова кон’юнктура дозволяє опустити розцінку за газ нижче встановлених 8 гривень 55 копійок, і поставив ультимативну умову «Нафтогазу» про встановлення ціни нижче цієї планки. Гройсман зажадав, щоб до 24 квітня держкомпанія публічно оголосила про зниження ціни, яке має відбутися першого травня. У будь-якому іншому випадку, додав прем’єр-міністр, він ініціює відставку голови «Нафтогазу». Керівником компанії на поточний момент є Андрій Коболєв.

Kmu.gov.ua

Нагадаємо, що раніше в держкомпанії заявили, що виконати одно з останніх урядових розпоряджень неможливо у зв’язку з неузгодженістю двох постанов Кабміну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*