Ціна квитків на «Євробачення 2019» різко зросла в 3 рази

www.time.kg

Повідомляється, що ціна квитків на міжнародний конкурс «Євробачення», який пройде в ізраїльському місті Тель-Авів, у період з 14 по 18 травня, виросли у три рази. Причиною різкого стрибка цін є виступ відомої американської виконавиці Мадонни, яка виступить у фіналі «Євробачення» як запрошена зірка.

Згідно з інформацією, популярна співачка виконуватиме дві пісні. На даний момент стало відомо, що однією з композицій буде відомий хіт, а якою буде друга пісня — поки залишається таємницею. Організатори відзначили, що друга композиція Мадонни стане сюрпризом для всіх. Також, на їхню думку «Євробачення 2019» буде найяскравішим за всю історію конкурсу.

Джерела повідомляють про те, що гонорар всесвітньо відомої співачки за виконання двох пісень складе за однією версією 1 млн доларів, а згідно з іншою версією – 1,5 млн доларів. Ймовірно, саме цей факт відіграв велику роль на те, що ціни на квитки злетіли у кілька разів. Таким чином, ще 1 місяць тому фінал конкурсу у залі можна було подивитися за 400 євро. Однак зараз, за присутність на “Євробаченні 2019”, охочі можуть придбати квиток мінімум за 1200 євро.

www.time.kg

Повідомляється, що найдешевші квитки на міжнародний пісенний конкурс можна було придбати за 35 євро у лютому. Але, у середньому, ціна становила від 120 до 150 євро.

Також, зазначається, що на сцені «Євробачення 2019» виступить Вєрка Сердючка з піснею «Toy», з якої Нетта Барзілай, представниця Ізраїлю, перемогла на конкурсі у 2018 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*