У Великобританії знайдено спосіб точно визначати фактори, що провокують рак

riobeintegrativemedicine.com

Вчені університету Кембриджу спільно з колегами з лондонського Королівського коледжу провели дослідження, які привели до найважливішого наукового медичного відкриття. Британські фахівці навчилися визначати першопричину розвитку будь-якого з видів онкологічного захворювання по ДНК ракових клітин.

Раніше сучасна медицина мала лише загальне уявлення, які саме речовини провокують появу і розвиток онкологічного захворювання.

Каталог спеціальних мутацій, виявлених в ДНК, допоможе фахівцям виявити зовнішні чинники, що призводять до розвитку раку, від забрудненої атмосфери до контакту організму людини з пестицидами.

Ці каталоги маркерів онкологічних захворювань отримали назву «чорних ящиків». Однак на думку вчених, до них більше підходить аналогія з відбитками пальців.

riobeintegrativemedicine.com

Представниця групи вчених, коментуючи відкриття, уточнила, що їх дослідження допоможе якщо не вилікувати онкологічне захворювання, то захистити від нього інших, оскільки будуть знайдені ті фактори, які спровокували розвиток ракових клітин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*