Україна увійшла в першу десятку країн з технологією 5G

pro-iot.pro

Володимир Омелян, голова Мінінфраструктури, зробив заяву у рамках прес-конференції по запуску пілотного проекту відомства під назвою «Інтернет речей на дорогах на базі технології зв’язку п’ятого покоління 5G». Міністр заявив про те, що наша держава входить у першу десятку країн світу, які випробовують технології 5G.

Голова відомства повідомив, що щиро пишається швидкому розвитку країни, адже на даний момент, ми можемо сміливо стверджувати, що Україна входить у топ-10 країн світу, які випробовують мережу 5G. За словами Володимира Омеляна, дані технології є абсолютно новими та вони відкривають Україні небачені можливості, якщо порівнювати з усіма іншими стандартами. Голова Мінінфраструктури зауважив, що також пишається тим, що реалізація цього проекту здійснюється в Україні, а брендові компанії світового рівня вірять у нашу країну та готові відпрацьовувати такі технології у нас.

pro-iot.pro

Володимир Омелян повідомив, що згідно із підрахунками мінімум 2,5% валового внутрішнього продукту може принести впровадження технологій 5G. Також, впровадження таких високих технологій продемонструє крок вперед у питанні швидкості прийняття рішень, а також підвищення якості українського бізнесу.

Нагадаємо, що раніше, Володимир Омелян оголошував про запуск пілотного проекту по покриттю доріг в Україні 5G технологіями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*