Як «нафтові» санкції вплинули на Іран?

da-info.pro

Держсекретар Сполучених Штатів Майк Помпео повідомив що, санкції США, введені проти Ірану, значно скоротили дохід Ісламській республіці.

За словами Помпео стало відомо, фінансові надходження до Ірану відбувалися від продажу нафти. Відзначимо, що нафта є головним джерелом грошей в республіці. Але після введення санкцій, дохід скоротився в п’ять разів. Якщо до моменту санкцій Іран отримував 50 млрд доларів на рік, то зараз всього лише 10 млрд доларів.

Так само секретар пояснив причину санкцій. Таким чином, США хоче «спустити з небес на землю» Іран і домогтися від країни адекватної поведінки. Саме тому метою Америки є дестабілізація Близького сходу на найближчі десятиліття.

da-info.pro

Крім цього Помпео заявив, що Сполучені Штати ведуть співпрацю з партнерами і трудяться над тим, щоб знайти альтернативний варіант в торгівлі з Іраном, а також забезпечити ринок стабільністю і мінімізувати згубний вплив на ціни.

Помпео зазначив, що Саудівська Аравія і ОАЕ переконали в тому, що вони зможуть забезпечити достатньою кількістю постачання на нафтовий ринок.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*