До 14 червня буде визначено адаптивний поріг на ЗНО з української мови для нацменшин

khersondaily.com

Валерій Бойко, виконувач обов’язків голови Українського центру оцінювання якості освіти, під час прес-брифінгу заявив про те, що для національних меншин до 14 червня буде визначено адаптивний поріг для зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

В.о. голови Українського центру оцінювання якості освіти відзначив, що до настання 14 червня буде проведено засідання експертної комісії, яка спеціалізується на питаннях визначення результатів зовнішнього незалежного тестування. На даному засіданні буде розглянуто значення у кількісній оцінці всіх учасників стосовно того складений або не складений іспит з української мови та літератури, а також буде встановлено адаптивний поріг для нацменшин.

За словами Валерія Бойко, через те, що тестування з дисципліни українська мова та література належить до обов’язкових — незнання державної мови може мати істотний вплив на здатність деяких абітурієнтів вступити до закладів вищої освіти у нашій державі, навіть якщо результати по інших предметах високі.

khersondaily.com

Нагадаємо, що згідно з даними, для того, щоб пройти ЗНО у 2019 році було зареєстровано понад 354 тисяч абітурієнтів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*