ЄС створює гігантську біометричну базу даних

www.limevirtualstudio.com

В Європарламенті прийняли рішення про створення біометричної бази даних, яка буде однією з найбільших баз у світі. За допомогою даної бази передбачається спрощення ідентифікації терористів, злочинців, а також нелегальних мігрантів. Так, лише завдяки одному відбитку пальця людини, можна отримати швидкий доступ до інформації з різних баз даних.

Нову базу даних планують назвати «Common Identity Repository», вона повинна зв’язати всі наявні системи Євросоюзу для управління в різних галузях, починаючи поїздками та закінчуючи прикордонною безпекою. Саме це система повинна об’єднати розрізнені бази даних в одну. У цю базу планують включити й дані про понад 35 мільйонів громадян Європейського союзу та інших країн, також будуть занесені їх номери паспортів та дати народження.

Дані зміни дадуть можливості співробітникам Служби безпеки, поліції, прикордонникам, представникам міграційної служби та консульств порівнювати відбитки пальців та інші біометричні відомості за допомогою в різних базах даних.

www.limevirtualstudio.com

Дану систему схвалили в ході 2-х голосувань абсолютна більшість європейських парламентаріїв. Водночас, ця система стикається з критикою з боку тих, хто захищає конфіденційність особистих даних.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*