У Сполучених Штатах захотіли ввести «заставу на візи»

www.gezecegiz.com

У президентській адміністрації США зайнялися розглядом можливості введення «застави» для іноземців, які в’їжджають в країну за візою. Ця сума буде повернута після відбуття з країни.

У команді президента Сполучених Штатів розраховують, що таким чином іноземці, які відвідують територію їхньої держави, будуть дотримуватися умов, на яких їм була видана віза.

Як пояснив Дональд Трамп, в США є закони, обов’язкові до дотримання. Саме ці закони, заявив президент, обумовлюють безпеку американців, а також чесність системи в умовах мільйонів людей, які очікують можливості приїхати в його країну в пошуках «американської мрії».

Як стало відомо зі статистики Центру міграційних досліджень, чисельність іноземних громадян, які перебувають в Сполучених Штатах більш відведеного їх візами терміну, перевищила кількість нелегальних мігрантів, що незаконним способом перетнули кордон цієї держави.

www.gezecegiz.com

Серед країн, жителі яких очолили антирейтинг володарів прострочених віз, виділені Джибуті, Соломонові острови, Еритрея, Чад, Ліберія та Буркіна-Фасо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*