МВС повертає Франції викрадений шедевр Поля Сіньяка

www.larazon.es

Згідно з повідомленням прес-служби МВС, виявлену українськими правоохоронцями під час затримання злочинного угруповання в Києві картину Поля Сіньяка «Порт Ла-Рошель» збираються повернути до Франції найближчим часом.

У свою чергу, посол Франції Ізабель Дюмон підкреслила високий професіоналізм українських правоохоронних органів, і також висловила подяку за виявлення шедевра, вкраденого у 2018 році з музею Нансі. Як сказала Дюмон, повернення картини – «це бальзам на душу» у зв’язку з трагедією, пов’язаною з Нотр-Дам.

Згідно з даними слідства, українськими оперативниками була отримана інформація про спроби пошуку покупців для викрадених в Європі картин. Пізніше з’ясувалося, що один з продавців має відношення не тільки до викрадення шедевра Поля Сіньяка, а й до вбивства київського ювеліра Сергія Кисельова. Варто відзначити, що картина оцінюється в $1,5 мільйона.

www.larazon.es

Нагадаємо, раніше поліцією було розкрито вбивство ювеліра Сергія Кисельова, і затримано троє підозрюваних. Під час обшуку у затриманих правоохоронці виявили не тільки зброю, гранати, а й твори мистецтва. Серед них була картина французького художника.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*