25% отримувачів субсидій не сплатили комунальні послуги вчасно

www.depo.ua

У прес-центрі Мінсоцполітики, з посиланням на гендиректора Директорату сім’ї та соціальної підтримки відомства Віталія Музиченка, передають, що нині близько чверті субсидіантів не внесли оплату за комунальні послуги у встановлені терміни. Якщо ж дані громадяни не погасять борг протягом місяця, а його сума становитиме від 340 гривень, то вони ризикують втратити субсидіарні виплати.

Водночас, Музиченко звернув увагу на те, що майже 75% громадян, які отримують субсидій, сплатили рахунки за комунальні послуги у встановлені терміни. На його думку, це є позитивним результатом, якщо брати до уваги той факт, що дана монетизація є першим досвідом в історії нашої країни.

Також представник відомства підкреслив, що ті, хто отримав субсидії, але не заплатив за комуналку у строки, ризикують залишитися без подальших виплат, оскільки вони будуть припинені до розв’язання питання заборгованості.

www.depo.ua

Так, у міністерстві акцентують увагу на тому, що як тільки громадяни погасять борг або ж підпишуть договір про реструктуризацію заборгованості, субсидіарні виплати будуть відновлені. Також зазначається, що ті, хто своєчасно не оплачував комунальні послуги, маючи на руках кошти від субсидій, надалі отримуватимуть виплати вже в безготівковому вигляді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*