Журналісти України склали антирейтинг ворогів реформування преси

economistua.com

Голова НСЖУ України Томіленко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в НСЖУ склали перелік «ворогів реформування преси». Відзначається, що очолили цей антирейтинг голова уряду Гройсман, міністр інфраструктури Омелян, керівник «Укрпошти» Смілянський, а також голова Мінкультури Ніщук.

Повідомляється, що в перелік чиновників та політичних діячів, що перешкоджають проведенню реформування преси, потрапили як представники місцевого самоврядування, так й чиновники столиці. Так, перша позиція в антирейтингу відводиться прем’єру Гройсману, за ним слідують Омелян, Ніщук та Смілянський. Томіленко зазначає, що при складанні даного антирейтингу враховувалися скарги редакторів та кореспондентів друкованих засобів масової інформації.

Також повідомляється, що в даний перелік увійшли також десять чиновників та посадових осіб з різних областей країни. Крім цього, в антирейтинг потрапили ще четверо топ-чиновників з Києва.

economistua.com

Найбільше претензій у НСЖУ до голови уряду Гроймана, керівника Мінінфраструктури Омеляна та генерального директора «Укрпошти» Смілянського за систематичне ігнорування проблем з доставкою преси за допомогою пошти, а також за відсутність уваги до проблем інформаційної безпеки. Крім цього, претензії були висунуті й до Міністра культури Ніщука, який, на думку НСЖУ, заважає роздержавленню культурологічних видань.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*