Журналісту Бігусу була присуджена стипендія ім. Гандзюк

bihus.info

Громадська ініціатива під назвою «Хто вбив Катю Гандзюк?» повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що Денис Бігус, журналіст, у цьому році отримав Щорічну стипендію за громадянську позицію імені Катерини Гандзюк.

Згідно з інформацією, вищевказана стипендія була заснована «Української школою політичних студій». Відзначається, що у 2015 році Катерина Гандзюк, політичний та громадський діяч, закінчила саме цей освітньо-мережевий проект, який розроблений з метою підвищення культури публічної політики нашої держави.

Відзначається, що у ході відбору кандидатури на здобуття стипендії вирішальне слово було надано Віктору Гандзюк, батькові активістки.

bihus.info

Раніше, 25 лютого, телепрограма під назвою «Наші гроші», ведучим якої є Денис Бігус, випустила розслідування, яке викриває корупцію в оборонному секторі держави. Згідно з інформацією журналістів, дійові особи схеми розкрадання грошей в оборонному комплексі нашої країни змогли заробити від 250 мільйонів гривень під час військових дій на Сході України.

Нагадаємо, що 31 липня минулого року на Катерину Гандзюк було скоєно замах, у ході якого її облили сірчаною кислотою. У результаті протиправних дій зловмисників, активістка отримала хімічні опіки, які склали понад 30% її тіла. Восени, 4 листопада Катерина Гандзюк померла.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*