Розкрито причину відставки заступника Генпрокурора України

www.novosti.in.ua

Заступник голови Генеральної прокуратури Євген Єнін прокоментував своє рішення про відхід у відставку. Варто зазначити, що Єнін вступив на посаду заступника генпрокурора на початку літа 2016 року, проте в цю середу він подав у відставку.

Заступник генпрокурора повідомив, що у кримінальному провадженні Курченко не вистачає доказової бази для того, щоб відомство змогло висунути підозри учасникам справи. Водночас, Єнін звернув увагу на те, що він не коментував дане провадження з березня поточного року, однак це не завадило низці видань опублікувати безліч неправдивої інформації про нього.

Заступник голови Генпрокуратури підкреслив, що він не приймав рішень щодо скасовання підозр у даному виробництві. Він зробив все можливе, щоб захистити слідчих від тиску. Також Єнін заявив, що він не тримається за свій пост, саме тому він прийняв рішення піти у відставку.

www.novosti.in.ua

Крім цього, в ході брифінгу Єнін заявив, що однією з причин його звільнення стала висока політизація відомства, яку він не має сили усунути.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*