У Дніпрі знищили автомобіль головного редактора місцевої газети

digital.report

Невідомі особи в місті Дніпрі спалили транспортний засіб, який належить Володимиру Песоцькому, керівнику місцевої газети «Зоря». Про це повідомила прес-служба обласної організації НСЖУ. Інцидент стався 27 квітня.

У Національній спілці журналістів закликали розслідувати підпал авто Песоцького, наголосивши на неприпустимості залякування працівників засобів масової інформації. Інциденти, подібні до цього підпалу, було названі «наступом на свободу слова».

У заяві НСЖУ нагадали, як кілька років тому від аналогічного події постраждав автомобіль Ксенії Зайцевої, яка на той момент займала пост головного редактора тієї ж дніпровської «Зорі».

digital.report

Раніше на Дніпровщині в Кам’янському було спалено авто журналіста Сергія Гузя. У тому ж місті відбувся підпал видання «Подія». Також зловмисники спалили транспортний засіб нікопольського журналіста Віктора Артеменка. У Національній спілці журналістів нагадали, що всі ці інциденти не були розслідувані належним чином, відзначивши, що безкарність призводить до нових актів залякування у відношенні співробітників ЗМІ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*