Пілоти “Скандинавських авіаліній” продовжують бастувати

www.planespotters.net

Повідомляється, що масовий протест пілотів «Скандинавських авіаліній» (Scandinavian Airlines System) триває. Таким чином, скасування близько 70% рейсів, сприяла порушенню планів 170 тисяч пасажирів, які довірилися авіалінії.

Профспілка, яка об’єднує пілотів з Королівства Данія, Королівства Норвегія, а також Королівства Швеція, повідомив про те, що здійснено на 28 квітня додаткове скасування ще 587 рейсів.

Керстін Алмрот повідомила, що вона летить зі Швеції у Данію, проте через скасування рейсів вона була змушена добиратися з міста Умео, розташованого на півночі держави, у столицю — Стокгольм, на нічному поїзді для того, щоб дістатися до аеропорту без запізнення. Алмрот зазначає, що 29 квітня їй необхідно буде повернутися, проте чи вдасться це зробити — невідомо.

www.planespotters.net

Відзначається, що невдоволення висловлюють й пасажири, що знаходяться у столиці Данії — Копенгагені. Зокрема, Клаус Лангбалле повідомив, що він повинен був полетіти до Сполучених Штатів — міста Лос-Анджелес. Однак скасування поїздки через бастування пілотів довела до відчаю пасажира, адже ця подорож була подарунком на його день народження.

Нагадаємо, що пілоти «Scandinavian Airlines System» виступають з вимогою збільшення на 13% заробітних плат, але, на думку керівництва, дані запити є завищеними.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*