Штрафи та конфіскація авто: чого чекати водіям «євроблях»

topfacts.com.ua

Автовласники, чиї транспортні засоби мають іноземну реєстрацію, можуть отримати величезні штрафи, їм також загрожує конфіскація у зв’язку з набуттям чинності нового закону про розмитнення.

Дія закону, який набуде повної сили з 25 травня, в повній мірі відчують на собі власники так званих «євроблях» – автомобілів, завезених без процедури розмитнення з країн-членів Європейського Союзу (у зв’язку з дешевою вартістю іномарок без розмитнення).

З кінця наступного місяця власники «євроблях» очікують покарання за спробу передати транспортний засіб іншій особі, роботу в таксі, а також перевищення термінів, відведених автомобілю на перебування в Україні. Штрафи будуть залежати від тривалості цього прострочення, і складають від 8 з половиною тисяч гривень до 170 тисяч гривень.

Виловом «євробляхерів»-порушників займуться правоохоронні органи, чиї співробітники вже отримали право зупиняти на дорогах автомобілі з іноземною реєстрацією, з метою перевірки законності перебування в країні.

topfacts.com.ua

Для автовласників, чиї транспортні засоби мають реєстрацію іншої держави, єдиним варіантом уникнути штрафу залишається вивіз машини за межі України — щоб повернутися вже без «євробляхи».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*