Газовий шантаж Кремля — якщо транзиту російського газу не буде, тоді не буде реверсу

hightech.fm

При відсутності транзиту російського газу в країни Європи, Україна залишається без «блакитного палива». Таку заяву зробила влада Росії, коментуючи ситуацію з експортом газу, видобутого в РФ. Було відзначено, що реального реверсу газу не існує, а по закінченню чинного договору про транзит Україна ризикує залишитися без газу.

Російська влада підкреслила у своїй заяві, що газ для України обходиться у два рази дорожче, ніж наша країна могла б його отримувати.

У заяві також нагадувалося про обіцянку російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва і керівника «Газпрому» Олексія Міллера, зробленому на адресу опозиційного нардепа Юрія Бойка і представника «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука, які відвідували Москву. Українські політики отримали обіцянку, що ціна на газ буде на чверть нижче від нинішньої при прямих постачаннях з Росії.

hightech.fm

Нагадаємо, що поточний договір про транзит видобутого в РФ «блакитного палива» через нашу країну, закінчується після закінчення цього року.

В кінці січня 2019 року в Брюсселі було організовано тристоронні переговори, метою яких було продовження газового транзиту через ГТС.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*