Іран планує заблокувати транспортування нафти в Перській затоці

фото: www.en.eghtesadonline.com

Заступник командувача Корпусу вартових ісламської революції Ісмаїл Коусари погрожує блокуванням транспортувань нафти в Перській затоці, якщо Сполучені Штати повернуться до санкцій, які існували до моменту підписання ядерної угоди, а саме до заборони на експорт нафти з Ірану. Він підкреслив, що понад 20% всієї нафти, що перевозиться саме з Перської затоки, і світова спільнота не зможе без неї обійтися. Тому всяка агресія від Вашингтону може мати серйозні наслідки.

До цього глава відділення політичного планування Державного департаменту США Брайан Хукс повідомив, що завдяки подібним обмеженням Америка зможе впливати на Тегеран і анулювати всю його прибуток від транспортування нафти. Плануються, що санкції набудуть чинності вже в листопаді. Дані заходи повинні нанести удар по іранській економіці. Також Брайан Хук розповів про готовність ряду іноземних підприємств відмовити від імпорту іранської нафти.

Нагадаємо, що перед цим глава Ірану повідомив про те, що якщо Тегерану вигідно ядерна угода, то він буде її дотримуватися й після виходу з неї США.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*