Переговори між США і талібами проходять без представників Кабулу

akdat.com

У Катарі Залмай Халілзад, який обіймає посаду спеціального посланника Сполучених Штатів з питань Афганістану, провів зустріч з лідером політичного крила ісламістського руху «Талібан», муллою Абдулом Гані Барадаром.

Зустріч, яка проводиться першого травня на території близькосхідної держави, є черговим раундом переговорів про встановлення миру в Афганістані. На ній сторони обговорили питання виведення іноземних військ з цієї країни.

Як повідомило агентство Reuters, посилаючись на власні джерела, таліби демонстрували готовність віддати наказ своїм збройним формуванням припинити вогонь.

На вимогу представників ісламістського руху, на зустрічі в Катарі були відсутні чиновники офіційного афганського уряду, оскільки «Талібан» вважає владу в Кабулі «маріонетковою».

akdat.com

Нагадаємо, що після серії терористичних атак 11 вересня 2001 року, Сполучені Штати разом з союзниками почали військову операцію в Афганістані проти радикальних ісламістів з руху «Талібан».

Наприкінці минулого року новинне агентство Associated Press, посилаючись на свої джерела в американському уряді, повідомило про плани Пентагону вивести до половини 14-тисячного військового контингенту Збройних сил Сполучених Штатів, який знаходиться на афганській території.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*