Названо вигодонабувачів збереження чинних «зелених» тарифів

24tv.ua

Медіа-проект «Наші гроші» провів чергове журналістське розслідування, за підсумками якого знайшов вигодонабувачів збереження підвищених «зелених» тарифів на електроенергію з відкритих джерел.

Сюжет нового випуску програми «Наші гроші» стверджує, що вигоду від законопроекту, прийнятого парламентом 25 квітня, і який зберіг підвищені «зелені тарифи», отримали підприємства, що належать мільярдерові Рінату Ахметову.

Також журналісти звернули увагу на плани з запуску сонячних електростанцій, які з’явилися у компанії ICU. Дане підприємство відносять до бізнес-оточення чинного президента Петра Порошенка. Також серед осіб, зацікавлених в нинішньому положенні справ з «зеленими» тарифами, був названий нардеп від БПП Максим Єфімов, чиї підприємства активно розвиваються в секторі вітряних електростанцій, а також підприємці, близькі до голови МВС Арсена Авакова.

24tv.ua

Нагадаємо, що законопроект, прийнятий Верховною Радою, підтверджує старт з 2020 року так званих «зелених» аукціонів. Це означає, що виробники будуть пропонувати найменшу вартість на цих аукціонах за електроенергію, отриману з альтернативних джерел, і конкурувати між собою, що призведе до зменшення витрат споживачів електроенергії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*