Співак: Інститут національної пам’яті України розколює країну

kozubenko.net

На думку керівника платформи «Національна стратегія розвитку» Дмитра Співака, Інститут національної пам’яті необхідно розпустити, а його директора Володимира В’ятровича звільнити, бо їх діяльність спрямована на гуманітарну розкольницьку роботу в українському суспільстві. Така заява прозвучала під час ефіру ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne.

Співак зазначив, що В’ятрович займається некорисною діяльністю й за це отримує 100 мільйонів в рік «наших з вами грошей». При цьому він згадав, що у людей є право відзначати та вітати один одного з тими святами, до яких вони звикли й вважають за потрібне святкувати. І нікому, і В’ятровичу в тому числі, не варто маніпулювати цим і скасовувати, наприклад, 8 березня або 9 травня.

За словами політичного діяча, в Україні різні красиві традиції й «наша різниця повинна ставати нашою силою», а багато політиків використовують це як роз’єднання і підбурювання. Також Інститут національної пам’яті та його директор займаються «гуманітарної розкольницькою роботою в українському суспільстві й в українській державі».

kozubenko.net

Співак вважає, що новообраному президенту варто звернути увагу на цей підрозділ, бо «гуманітарна підривна діяльність всередині країни не менш небезпечна і болюча, ніж підривна діяльність зовнішніх наших ворогів», тому Інститут варто розігнати, а В’ятровичу піти попрацювати на підприємствах і заводах на благо країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*