ООН: розслідування трагедії 2 травня в Одесі неефективне

Dumskaya.net

Моніторингова місія Організації об’єднаних націй з питань прав людини в Україні вважає, що представники правоохоронних структур не вживають всі можливі засоби для того, щоб розслідування масових смертей в Одесі 02.05.14. було ефективним. Дані відомості розміщені на офіційному сайті представництва міжнародної структури в Україні.

Так, представники місії висловлюють стурбованість та підкреслюють, що представники української влади не вжили всіх можливих заходів, щоб забезпечити швидке, неупереджене та незалежне розслідування масових смертей при насильницької акції, яка відбулася в Одесі 02.05.14.

Таким чином, в місії ООН звернули увагу на те, що протягом 5-ти років влада так й не змогла покарати всіх винних. Крім цього, ММПЧУ опублікувала низку рекомендацій владі нашої країни для проведення слідчих дій щодо подій в Одесі.

Dumskaya.net

У довідці наголошується, що Генеральній прокуратурі країни рекомендується забезпечити ефективне, невідкладне та якісної розслідування масових смертей в Одесі в травні 2014 року. Також відомству слід розглянути можливість передачі чільної ролі в розслідуванні даної справи Головному слідчому управлінню Національної поліції України.

Варто зазначити, що на даний момент слідчі дії по даному інциденту проводить ГУ НП в Одеській області.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*