В Україні обмежать установку котлів і бойлерів

0522ua.com

В Україні планують впровадити обмеження на встановлення приватних котлів та бойлерів. Дані дії аргументуються тим, що з новими обмеженнями українці стануть рідше відмовлятися від послуг централізованого опалення та подачі гарячої води.

Так, згідно з нововведеннями, встановити котли або бойлери можна лише тоді, коли як мінімум половина жителів будинку відріже свої квартири від централізованої подачі тепла та гарячої води.

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ при поясненні своїх ініціатив посилаються на положення нового закону про ЖКГ, який почав діяти з першого числа поточного місяця. В даному законі прописана процедура відмови від централізованої подачі тепла та гарячої води.

Так, для початку місцева влада зобов’язана зібрати всі заяви на відключення, після чого на сайті публікується повний список будинків та квартир, які вже від’єднані від централізованого водопостачання та опалення.

0522ua.com

При складанні заяви, громадяни зобов’язані вказати причину свого рішення, а також вказати альтернативу, яка замінить дані комунальні послуги. Після подачі заяви спеціальною комісією надаються рекомендації як саме слід відключити подачу централізованого опалення.

Також варто відзначити, що зазначену процедуру слід пройти не пізніше 1-го жовтня поточного року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*