За чотири місяці на журналістів України було скоєно 23 напади

economistua.com

Національною спілкою журналістів України були оголошені результати щомісячного моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України», згідно з яким протягом 4 місяців цього року зафіксовано 23 випадки скоєння нападу на представників преси та медіа.

Згідно з наданою інформацією, за поточний рік було відзначено 23 нападу, з них в січні-лютому – 13 епізодів, а в березні-квітні – 10.

За останні два місяці застосування сили до представників преси відбувалося в Києві та області – 3 атаки, на Волині – 2 інциденти, в Західній Україні (Закарпаття, Буковина, Івано-Франківщина) – 3 епізоди та по 1 нападу в Одесі та Житомирі.

Причинами фізичної агресії, згідно з даними, були конфлікти на ґрунті релігійної ненависті (2 інциденти), ряд інших – в ході виборчої кампанії. Однак в НСЖУ відзначили, що перебіг президентських перегонів суттєво не посилив ворожості та агресії до журналістів.

economistua.com

Нагадаємо, що «Індекс фізичної безпеки журналістів України» є щомісячним урахуванням фактів насильства проти представників преси та медіа, який веде Союз журналістів разом з кількома громадськими організаціями.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*