Спецслужби РФ готували теракт на одному з арсеналів Збройних сил України

data.ua

Військова контррозвідка Служби безпеки України зірвала підготовку до терористичного акту, який повинен був відбутися на одному з місць зберігання зброї та боєприпасів Збройних сил.

Як повідомила у своєму релізі СБУ, на початку поточного року спецслужби Росії провели вербування співробітника арсеналу, на якому зберігаються новітні ракети та боєприпаси. На завербованого чинився тиск, в тому числі за допомогою погроз на адресу родичів, які проживали на Сході країни в населеному пункті, непідконтрольному уряду.

Співробітники російської спецслужби доручили завербованого вести спостереження за військовим об’єктом і передавати їм отриману інформацію. Натомість агенту було обіцяно матеріальну винагороду та прийняття у громадянство Російської Федерації з подальшим оформленням пенсії.

data.ua

Для виконання завдань і звітності перед спецслужбою завербований українець отримав обладнання зв’язку та електронні канали. Його діяльність коректувалася з території Росії через Мережу.

Оперативне реагування військової контррозвідки СБУ запобігло втягування громадянина України в шпигунство, підкреслюється в заяві відомства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*