МВС України підрахувало можливу кількість учасників заходів 8-9 травня

style-ua.net

У середу та четвер цього тижня, 8 і 9 травня, Україна відзначає День пам’яті та примирення, а також День Перемоги над нацизмом (в Європі) у Другій світовій.

За приблизними підрахунками Нацполіції, в заходах цих двох днів візьмуть участь приблизно 220 тисяч українців. Про це заявила прес-служба правоохоронного відомства.

Також керівники територіальних відділів Нацполіції запланували проведення зустрічей з представниками політсил та громадських організацій, щоб гарантувати спокійну ситуацію на заявлених заходах. Акцент буде зроблений на запобігання провокацій, в тому числі пов’язаних із забороною символіки, які використовували свого часу тоталітарними режимами.

Глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що заходи, пов’язані з пам’ятними датами, заявлені у всіх областях. Значне число учасників призвело до того, що ситуаційні центри в регіонах 9 травня, починаючи з 7:00, переводяться в надзвичайний формат роботи.

style-ua.net

Нагадаємо, що 8 травня 1945 представники союзних сил підписали Акт про капітуляцію Німеччини, що завершило Другу світову війну в Європі. Через різницю в часі між Берліном і Москвою, на території СРСР День перемоги святкувався 9 травня. В Україні з 2015 року 8 травня встановлено Днем пам’яті та примирення, наступного дня є Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*