МЗС України: видача російських паспортів – велика помилка Кремля

versiya.info

Росія готуйся отримати удар у відповідь! Саме таку заяву зробив МЗС України Павло Клімкін. Якщо Кремль думав, що йому ні як не «відгукнеться» видача російських паспортів на окупованій території України, то він дуже сильно помилявся. Павло Клімкін звернувся до всіх союзників України ввести більш посилені санкції проти Росії.

На думку Клімкіна, видача російських паспортів — це ще один потужний удар Росії по Україні. Адже вже з обкладинки російського паспорта стає зрозуміло, що це ознака самознищення та ізоляції від нормального суспільства. У той час як український паспорт відкриває багато можливостей для громадян, саме з паспортом України людина стає по-справжньому вільним й щасливим. Український паспорт відкриває для громадянина всю Європу, адже з ним можна подорожувати без віз по всій Земній кулі.

Крім цього, Клімкін обома руками «за» за подвійне громадянство українців, але тільки лише з цивілізованою країною, яка не руйнує все навколо.

versiya.info

За словами Клімкіна, Росія вирішила видавати паспорти лише, для того щоб пом’якшити демографічну кризу. Після того, як в РФ був підписаний указ щодо спрощення отримання російського паспорта, МЗС України назвав його «юридично нікчемним», навіть не дивлячись на те, що жителі окупованих територій отримають російські паспорти, вони все одно будуть належати Україні.

Новообраний президент України теж не залишився осторонь і заявив, що у нього є ідеї яку реакцію показати на рішення РФ видавати паспорти жителям окупованих територій.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*