Україна відзначає День пам’яті та примирення

photo.unian.net

П’ятий рік поспіль країна на офіційному і неофіційному рівні зустрічає дату Дня пам’яті та примирення, яка була встановлена президентським указом Петра Порошенка в березні 2015 року.

День присвячений до капітуляції гітлерівської Німеччини, підписаної 8 травня 1945 року. Саме це день з того часу відзначається Європою як дата перемоги Антигітлерівської коаліції. У безлічі звільнених європейських міст і в Сполучених Штатах відразу після публічного оголошення про капітуляцію Третього Рейху почалися святкування.

В цей день Україна віддає належне хоробрим синам і дочкам свого народу, які прийняли бій проти нацистів в складах різних армій.

photo.unian.net

У безлічі областей в цьому році до пам’ятної дати пристосовано безліч заходів, в тому числі й масових, в ході яких українці зможуть віддати належне подвигу, здійсненого нашим народом понад сімдесят років тому.

Український народ зазнавати втрат, які пов’язані безпосередньо з веденням бойових дій в містах та жорстокою політикою Третього Рейху на окупованих «східних територіях». Сьогодні 8 травня країна згадує трагедію Другої світової й своїх захисників, які воювали під різними прапорами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*