До Києва прилетів заступник помічника держсекретаря США

informator.news

Згідно з повідомленням, розміщеному на сторінці посольства США в Facebook, 8 травня до Києва прилетів заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент.

За інформацією озвученою посольством, Джордж Кент прибув в нашу країну для проведення зустрічей з посадовими особами України. Основними темами обговорення будуть партнерство Україна-США, проведення політичних і економічних реформ, а також агресія з боку РФ.

Нагадаємо, в неділю стало відомо, що посла Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович відкликають з посади, оскільки у неї закінчується дипломатична місія. У Держдепартаменті пояснили, що відкликання посла було заплановане раніше, і дата від’їзду ув’язується з інавгурацією новообраного президента в Україні. Також було оголошено, що 20 травня Йованович повернеться до Вашингтона.

informator.news

Варто згадати, що 7 травня конгресмени США звернулися до адміністрації Дональда Трампа з вимогою скасувати рішення про відкликання Марі Йованович з посади посла в Україні. Вони у своїй заяві підкреслили високий професіоналізм і відданість посла, і відзначили, що передчасний від’їзд «шкодить американським інтересам і підриває американську дипломатію».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*