Коломойський: Льовочкін — власник картотеки записів прослуховування СБУ

finoboz.net

Олігарх Ігор Коломойський розповів, що у колишнього керівника Адміністрації глави України та парламентарія Сергія Льовочкіна є картотека з записами Служби безпеки, яка прослуховувала українських політичних діячів та бізнесменів.

Коломойський підкреслив, що раніше вважав власниками даної картотеки Льовочкіна та Віктора Пінчука, проте зараз він думає, що зазначеною картотекою володіє саме Льовочкін.

Крім цього, олігарх зазначив, що у Льовочкіна така картотека є на всіх, а записувала її СБУ. Існує ймовірність, що така картотека досі записується, проте зараз не так багато людей, які користуються звичайною GSM зв’язком. Також Коломойський запевнив, що йому приховувати нічого, однак, якщо він захоче, щоб його розмову ніхто не слухав та не записував, то він скористається іншим зв’язком.

finoboz.net

Водночас, бізнесмен думає, що його розмови записувалися при різному керівництві країни. Так, на його думку, перші записи стали з’являтися при екс-президенті Ющенко. Також Коломойський додав, що не хоче зачіпати моральний та законодавчі аспекти цієї справи, але нагадав, що коли він був губернатором, то влада прослуховувала весь його кабінет. Також олігарх заявив, що прослуховування державних службовців вищого рівня – серйозне порушення законодавства.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*